اخبار زنده http://online110.com/ax/zende.gif

تبلیغات ویژه
خبر تصویری
موردی یافت نشد
پر بحث ترین عناوین
خبرنامه
رئیس فراکسیون نجات دریاچه هامون در مجلس درباره بازدید گری لوییس هماهنگ‌کننده ارشد سازمان ملل از دریاچه هامون، گفت: به‌دنبال پیگیری‌های فراکسیون نجات دریاچه هامون از سازمان ملل، نماینده این سازمان از دریاچه هامون بازدید کرد و قرار شد سازمان ملل پیگیر حق‌آبه این دریاچه از افغانستان باشد.]]>

به گزارش پایگاه خبری آنلاین110

سیدباقر حسینی در گفت ‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، درباره بازدید گری لوییس هماهنگ‌کننده ارشد سازمان ملل از دریاچه هامون که به‌دنبال پیگیری‌های فراکسیون نجات دریاچه هامون و رئیس سازمان حفاظت از محیط‌زیست صورت گرفت، توضیح داد: مدتی قبل این فراکسیون از معصومه ابتکار و کابینه دولت درخواست کرد که برای بازدید از این دریاچه اقدام کنند.

نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند و هامون ادامه داد: در پی همین پیگیری‌ها از سازمان ملل نیز نماینده‌ای برای بازدید از دریاچه هامون به ایران آمد و در جریان خشکی کامل این دریاچه قرار گرفت.

وی افزود: گری لوییس وقتی در جریان دلایل خشکی این دریاچه بین‌المللی قرار گرفت به اهالی سیستان و بلوچستان قول داد حق‌آبه این دریاچه را از افغانستان پیگیری کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، درباره دلیل خشکی دریاچه هامون، توضیح داد: افغانستان مسیر آب هیرمند را منحرف کرده و سدهای متعددی سر راه این رودخانه بسته است.

رئیس فراکسیون نجات دریاچه هامون در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در حال حاضر مسیر نهایی رود هیرمند به سمت گودزره در پاکستان هدایت کرده و دیگر هیچ انشعابی از این رود به ایران نمی‌رسد./

پایان پیام

منبع : خانه ملت

مشاهده ادامه خبر ...
دیده شوید

نظرات
نظری ثبت نشده است!

اخبار زنده http://online110.com/ax/zende.gif

اخبارچندلحظه پیش
مشهد باید شهر شادکامی مؤمنانه باشد
معاون فرهنگی شهردار مشهد با تأکید بر اینکه مشهد باید شهر شادکامی مؤمنانه باشد، گفت: فعالیت فرهنگی در مشهد باید مرزبندی دقیقی با جریان غرب زده داشته باشد. به گزارش ..
مفتی سوریه: سرویس اطلاعات ترکیه با داعش در ارتباط است
مفتی اعظم سوریه با اشاره به ارتباط سرویس اطلاعاتی ترکیه با گروه‌های تروریستی، تأکید کرد که آنکارا اطلاعات کاملی از گروه‌های تروریستی از جمله داعش در اختیار ..
کاخ سفید: توافق با ایران بزرگترین اولویت سیاست خارجی اوباماست
معاون مشاور امنیت ملی کاخ سفید اخیرا در یک نشسن خصوصی عنوان کرده است که دستیابی به توافق هسته‌ای با ایران بزرگترین اولویت سیاست خارجی رئیس‌جمهور آمریکاست. به ..
علی رغم همه پیشرفت‌ها در ارتقای حقوق بشر، ایران با برخورد دوگانه، سیاسی و گزینشی مواجه است
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: متأسفانه به رغم تلاش‌­های گسترده و بی شائبه­‌ای که جمهوری اسلامی ایران در امر ارتقای حقوق بشر داشته، با رویکردهای سیاسی، ..
نیویورک‌تایمز: ممکن است اوباما هیگل و کری را برکنار کند
روزنامه نیویورک‌تایمز در گزارشی به قلم «مارک لندلر»، به برخی نارضایتی‌ها از عملکرد وزیر خارجه و وزیر دفاع آمریکا پرداخته و نوشته است که انتقادات مطرح‌شده، ..
کاهش فرانشيز با اصلاح تعرفه هاي درماني
جمعه 9 آبان 1393  خبرگزاري آريا- معاون درمان وزير بهداشت، ‌درمان و آموزش پزشکي با توجه به برنامه ريزيهاي انجام شده براي کاهش فرانشيز، اصلاح تعرفه هاي ..
از افتتاح خط مترو با قطارهاي بدون راننده تا دعوت از درويشي براي ارائه گزارش در صحن علني شورا
جمعه 9 آبان 1393  خبرگزاري آريا- مديرعامل شرکت مترو تهران اعلام کرد که در خط مترو فرودگاه مهرآباد قطارهايي بدون نياز به راننده راه اندازي مي شود.به گزارش ..
ابلاغ سازمان تامين اجتماعي به کارفرمايان براي ارائه ليست حق بيمه
مديرکل درآمد حق بيمه سازمان تأمين اجتماعي از اجراي طرحي خبر داد که کارفرمايان از اين پس مي توانند ابلاغ هاي تامين اجتماعي را به صورت غير حضوري و الکترونيکي دريافت ..
اعزام 760 هزار نفر به سرزمين وحي از پانزدهم ماه صفر
رئيس سازمان حج و زيارت از اعزام 760 هزار نفر به سرزمين وحي از پانزدهم ماه صفر خبر داد.سعيد اوحدي در حاشيه سفر به اردبيل در گفتگو با خبرنگار فارس در اين شهر در مورد ..
ادعاي خسارت 5 هزار ميليارد ريالي عليه دولت
رئيس سازمان بازرسي کل کشور از ادعاي خسارت 5 هزار ميليارد ريالي از سوي فردي در ارتباط با اتوباني در پايتخت خبر داد.به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، ناصر سراج در آيين ..