تبلیغات ویژه
خبرنامه
تهران 24 اسفند ماه 1392 (مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد) - میزگردی بین المللی و فنی با شرکت متخصصان خارجی و ایرانی در تهران از تاریخ 25 تا 27 اسفند ماه 1392 به منظور یافتن راه حلی برای خشک شدن تالاب های ایران با تاکید بر دریاچه های ارومیه و هامون برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آنلاین110

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هدف های اصلی این میزگرد که به شکل مشترک به وسیله سازمان حفاظت محیط زیست و برنامه توسعه ملل متحد برگزار می شود عبارت است از: مروری بر عوامل ایجاد خشکی دو تالاب ویژه و اقداماتی که تا به حال در واکنش به آن صورت گرفته، به اشتراک گذاشتن تجربیات و بهترین شِیوه های اقدام بین المللی برای بازگرداندن تالاب های خشک شده و توصیه مجموعه گام هایی به دولت - به حساب آوردن سیاست های شناخته شده، محدودیت های لجستیکی، نهادینه ای و بودجه ای - که می توانند برای اجرای سریع یه کار گرفته شوند.

دفتر کشوری برنامه توسعه ملل متحد در ایران به درخواست دولت جمهوری اسلامی ایران از متخصصان برجسته بین المللی و ایرانی دعوت به عمل آورده تجربیات و راه حل های خود را به اشتراک گذارند و کمک کنند مجموعه توصیه هایی عملی و ویژه برای این دو تالاب در ایران تنظیم گردد. این امر می تواند به عنوان پایه ای برای پاسخ در برابر موضوعی فراتر ِیعنی حفاظت از سایر تالاب های موجود کشور به کار رود.

۴۷۴۷

منبع : خبرآنلاين

مشاهده ادامه خبر ...
دیده شوید

نظرات
نظری ثبت نشده است!

اخبار زنده http://online110.com/ax/zende.gif

اخبارچندلحظه پیش
زائران چه وقت «حاجي» مي‌شوند
چهارشنبه 9 مهر 1393 خبرگزاري آريا-در روز عيد بزرگ «قربان» ذابحين ايراني با دقت براي تك تك زائران گوسفندي در گشتارگاه ذبح مي كنند و پس از آن مردان موهاي سرخود ..
از ظریف چنین حرف‌هایی بعید بود/ در مذاکرات، منافع ملی اصل است
..
جنگ اميرخان براي بقا / ژنرال، غزل خداحافظي را مي خواند ؟
چهارشنبه 9 مهر 1393 خبرگزاري آريا- هفته يازدهم مسابقات ليگ برتر جام خليج فارس از فردا با برگزاري 4 ديدار پيگيري مي شود.در يکي از اين ديدارها تيم هاي گسترش ..
دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه IPMA توسط محک
حقوق قانونی وب سایت ..
سقوط مرگبار جوان 23 ساله از طبقه هفتم
چهارشنبه 9 مهر 1393 خبرگزاري آريا- سقوط يک نصاب آسانسور از طبقه هفتم ساختمان در حال ساخت در شهرستان"جهرم" استان فارس، مرگ وي را رقم زد.به گزارش خبرگزاري آريا ..
تردد در آزاد راه تهران ـ كرج ـ قزوين تا 30 آذر ماه محدود شد
..
تخلف بیمه ها در پرداخت هزینه های سطح اول چشم پزشک
تخلف بیمه ها در پرداخت هزینه های سطح اول چشم پزشک رییس انجمن علمی اپتومتریک ایران گفت: بیمه هایی مانند بیمه سینا، بیمه طلایی، SOS و بیمه البرز از پرداخت بهای عینک که ..
زسکا مسکو 0- بایرن مونیخ 1؛ باوارایی‌ها با گل مولر یخ مسکو را شکستند
به گزارش فوتبال آنلاین، در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا و در اولین دیدار دوره دوم گروه E بایرن مونیخ میهمان زسکا مسکو در ورزشگاه خیمکی بود که این دیدار به دلیل اختلاف ..
بازی‌های‌آسیایی‌اینچئون-کره‌جنوبی؛ مجتبی كریم فر صاحب مدال برنز شد
مجتبی كریم فر فرنگی كار وزن 85 كیلوگرم كشورمان صاحب مدال برنز بازی های آسیایی اینچئون شد.به گزارش ایلنا، در وزن 85 کیلوگرم مجتبی کریم فر در دور نخست مقابل آمی شاهین از ..
شماره 101 مجله بخارا منتشر شد
بخارا ۱۰۱ (مرداد ـ شهریور ۱۳۹۳) با مقالاتی از شفیعی کدکنی، احمد مهدوی دامغانی،محمدرضا باطنی، محمود امید سالار، صفدرتقی زاده، عبدالحسین آذرنگ، جواد مجابی، ..