تبلیغات ویژه
خبر تصویری
موردی یافت نشد
تبليغات
پر بحث ترین عناوین
موردی یافت نشد
خبرنامه
تهران 24 اسفند ماه 1392 (مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد) - میزگردی بین المللی و فنی با شرکت متخصصان خارجی و ایرانی در تهران از تاریخ 25 تا 27 اسفند ماه 1392 به منظور یافتن راه حلی برای خشک شدن تالاب های ایران با تاکید بر دریاچه های ارومیه و هامون برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آنلاین110

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هدف های اصلی این میزگرد که به شکل مشترک به وسیله سازمان حفاظت محیط زیست و برنامه توسعه ملل متحد برگزار می شود عبارت است از: مروری بر عوامل ایجاد خشکی دو تالاب ویژه و اقداماتی که تا به حال در واکنش به آن صورت گرفته، به اشتراک گذاشتن تجربیات و بهترین شِیوه های اقدام بین المللی برای بازگرداندن تالاب های خشک شده و توصیه مجموعه گام هایی به دولت - به حساب آوردن سیاست های شناخته شده، محدودیت های لجستیکی، نهادینه ای و بودجه ای - که می توانند برای اجرای سریع یه کار گرفته شوند.

دفتر کشوری برنامه توسعه ملل متحد در ایران به درخواست دولت جمهوری اسلامی ایران از متخصصان برجسته بین المللی و ایرانی دعوت به عمل آورده تجربیات و راه حل های خود را به اشتراک گذارند و کمک کنند مجموعه توصیه هایی عملی و ویژه برای این دو تالاب در ایران تنظیم گردد. این امر می تواند به عنوان پایه ای برای پاسخ در برابر موضوعی فراتر ِیعنی حفاظت از سایر تالاب های موجود کشور به کار رود.

۴۷۴۷

منبع : خبرآنلاين

مشاهده ادامه خبر ...
نظرات
نظری ثبت نشده است!

اخبار زنده http://online110.com/ax/zende.gif

اخبارچندلحظه پیش
"شعر حجم" حیات دوباره یافت
..
فیلم‌های ضد ارزشی در کشور مجوز پخش نمی‌گیرند/ محتوای همه فیلم‌ها به لحاظ ارزشی صد درصد قابل دفاع نیست/ باید نظارت در مراحل ساخت را تشدید کنی
..
واكاوی نقش شوراها درقاب 4
..
وضعیت پایدار تامین آب در بیشتر کلانشهرهای تنش‌زده
..
رشد 0.40 واحدی شاخص کل فرابورس
علاوه بر این سمگا مانند دیروز روند مثبت 5 واحدی خود را همچنان ادامه می دهد.بمپنا با رشد 1.89 واحدی، وارفع با رشد 1.33 واحدی، مثبت‌ترین نمادها تا این لحظه بر روند معاملات ..
خودرو تا پایان سال اگر گران نشود قطعا ارزان نمی شود/ رونمایی از ماکت خودروی صد درصد ایرانی هیرکانی
وی به  2 درصد کاهشی که به تازگی خودرو سازان  اعمال کرده‌اند اشاره کرد و افزود: 2 درصد کاهش قیمت بسیار کمتر از نرخ تورم بخش شورای رقابت بود که به خودرو سازان مجوزر ..
ادامه پرداختی‌های بالای صددرصد و رد‌پای رویانیان!
به دنبال این موضوع حمیدرضا سیاسی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز  اعلام کرد که 9 میلیارد تومان به بازیکنان و مربیان داده شده است. این موضوع و البته ابهام ..
داعش پیکارجویانی از آمریکا و آشنا به فرهنگ این کشور دارد
این مقام آمریکایی گفته انتشار این فیلم بعد از اتمام تعطیلات «روز کارگر» در آمریکا نشان می‌دهد داعش پیکارجویانی از اروپای غربی و آمریکا دارد که با مرسومات کاری ..
جبهه مقاومت سه موفقیت در یک هفته
برکناری دولت «محمد باسندوه» در یمن و اعلام «کمیته مذاکرات ریاست جمهوری» مبنی بر موافقت رئیس جمهور با کاهش 30 درصدی قیمت مشتقات نفتی نشان داد که انقلاب مردم یمن پس ..
مصائب سربازان دختر اسرائیلی در ارتش این رژیم +تصاویر
  در این گزارش آمده است: "قانون خدمت سربازی در اسرائیل شامل دختران و پسران از سن 18 سالگی می شود. دختران در صورتی که اعلام کنند مذهبی هستند از این قانون مستثنی ..