تبلیغات ویژه
خبر تصویری
موردی یافت نشد
تبليغات
پر بحث ترین عناوین
موردی یافت نشد
خبرنامه
تهران 24 اسفند ماه 1392 (مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد) - میزگردی بین المللی و فنی با شرکت متخصصان خارجی و ایرانی در تهران از تاریخ 25 تا 27 اسفند ماه 1392 به منظور یافتن راه حلی برای خشک شدن تالاب های ایران با تاکید بر دریاچه های ارومیه و هامون برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آنلاین110

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هدف های اصلی این میزگرد که به شکل مشترک به وسیله سازمان حفاظت محیط زیست و برنامه توسعه ملل متحد برگزار می شود عبارت است از: مروری بر عوامل ایجاد خشکی دو تالاب ویژه و اقداماتی که تا به حال در واکنش به آن صورت گرفته، به اشتراک گذاشتن تجربیات و بهترین شِیوه های اقدام بین المللی برای بازگرداندن تالاب های خشک شده و توصیه مجموعه گام هایی به دولت - به حساب آوردن سیاست های شناخته شده، محدودیت های لجستیکی، نهادینه ای و بودجه ای - که می توانند برای اجرای سریع یه کار گرفته شوند.

دفتر کشوری برنامه توسعه ملل متحد در ایران به درخواست دولت جمهوری اسلامی ایران از متخصصان برجسته بین المللی و ایرانی دعوت به عمل آورده تجربیات و راه حل های خود را به اشتراک گذارند و کمک کنند مجموعه توصیه هایی عملی و ویژه برای این دو تالاب در ایران تنظیم گردد. این امر می تواند به عنوان پایه ای برای پاسخ در برابر موضوعی فراتر ِیعنی حفاظت از سایر تالاب های موجود کشور به کار رود.

۴۷۴۷

منبع : خبرآنلاين

مشاهده ادامه خبر ...
نظرات
نظری ثبت نشده است!

اخبار زنده http://online110.com/ax/zende.gif

اخبارچندلحظه پیش
تساوی ملوان و استقلال خوزستان در انزلی
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در ادامه بازی‌های هفته ششم لیگ برتر تیم فوتبال ملوان میزبان استقلال خوزستان بود. ملوانی‌ها اولین گل این بازی را خوردند. روح الله ..
نگاهی دیگر به هفته دولت
شهریورماه هر سال یاداور خاطره مردانی است که در اوج تحولات انقلاب با کمترین امکانات و بیشترین گرفتاریها اثرگذارترین برنامه ها و طرح ها را برای این کشور و ملت رقم ..
رئیس مجلس با آیت الله مقتدایی دیدار کرد
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (شنبه) در منزل آیت الله مرتضی مقتدایی نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه ..
رئیس مجلس 12 شهریور به استان بوشهر سفر می‌کند/شرکت در یادواره گرامیداشت رئیسعلی‌دلواری
عبدالکریم جمیری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،از سفر یک روزه دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به شهر دلوار استان بوشهر خبر داد و گفت: این ..
گزارش یک روزنامه صهیونیستی از توانایی موشکی‌ ایران
این روزنامه صهیونیستی در ادامه به اظهارات فرزاد اسماعیلی، فرمانده پدافند ارتش ایران پرداخت که گفته بود باور373 اولین شلیک موفقیت‌آمیز خود را انجام داده ..
۸ نکته در تایید اینکه تحریم‌های جدید آمریکا "غیرقانونی‌تر" از گذشته است
بر اساس نص توافقنامه ژنو در رابطه با محور الزامات طرفین در گام نخست، یکی از محورهای صریح مقرر در رابطه با الزامات غرب در گام مذکور و در مقابل اقدام ایران به اجرای ..
قنبری: سلمان هراتی بعد از سرودن، شعرهایش را به من نشان می‌داد
ایرج قنبری از دوستان نزدیک مرحوم سلمان هراتی است. وی قرار است دوشنبه 10 شهریور در پانزدهمین «عصرانه ادبی فارس» مورد تجلیل قرار گیرد. خبرگزاری فارس به همین مناسبت ..
رویانیان:خانه‌ام را به خاطر باشگاه دادم نه بازیکنان/این خانه را با وام و پول طلاهای همسرم خریده بودم
مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: من خانه‌‌ام را به دلیل مطالبات مالی باشگاه در رهن گذاشتم نه به خاطر بازیکنان و باید بگویم هیچ منتی بر سر بازیکنان پرسپولیس ..
رئیس مجلس با آیت الله سبحانی و آیت الله غروی دیدار کرد
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (شنبه) در قم با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع عالیقدر تقلید و همچنین آیت ..
آمریکا در آمار تسلیحاتی خود بلوف می‌زند
سایت تدبیر 24 نوشت: جودیت میلر، مشاور عمومی وزیردفاع سابق آمریکا در مکاتبه ای از طریق ایمیل با تدبیر24 تنها به اشاره ای کوتاه در مورد سوالات مطروحه تدبیر24 بسنده ..