تبلیغات ویژه
خبر تصویری
موردی یافت نشد
تبليغات
خبرنامه
تهران 24 اسفند ماه 1392 (مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد) - میزگردی بین المللی و فنی با شرکت متخصصان خارجی و ایرانی در تهران از تاریخ 25 تا 27 اسفند ماه 1392 به منظور یافتن راه حلی برای خشک شدن تالاب های ایران با تاکید بر دریاچه های ارومیه و هامون برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آنلاین110

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هدف های اصلی این میزگرد که به شکل مشترک به وسیله سازمان حفاظت محیط زیست و برنامه توسعه ملل متحد برگزار می شود عبارت است از: مروری بر عوامل ایجاد خشکی دو تالاب ویژه و اقداماتی که تا به حال در واکنش به آن صورت گرفته، به اشتراک گذاشتن تجربیات و بهترین شِیوه های اقدام بین المللی برای بازگرداندن تالاب های خشک شده و توصیه مجموعه گام هایی به دولت - به حساب آوردن سیاست های شناخته شده، محدودیت های لجستیکی، نهادینه ای و بودجه ای - که می توانند برای اجرای سریع یه کار گرفته شوند.

دفتر کشوری برنامه توسعه ملل متحد در ایران به درخواست دولت جمهوری اسلامی ایران از متخصصان برجسته بین المللی و ایرانی دعوت به عمل آورده تجربیات و راه حل های خود را به اشتراک گذارند و کمک کنند مجموعه توصیه هایی عملی و ویژه برای این دو تالاب در ایران تنظیم گردد. این امر می تواند به عنوان پایه ای برای پاسخ در برابر موضوعی فراتر ِیعنی حفاظت از سایر تالاب های موجود کشور به کار رود.

۴۷۴۷

منبع : خبرآنلاين

مشاهده ادامه خبر ...
نظرات
نظری ثبت نشده است!

اخبار زنده http://online110.com/ax/zende.gif

اخبارچندلحظه پیش
اختصاص 4هزارمیلیارد ریال برای تهیه نهاده‌های کشاورزی
به گزارش خبرگزاری مهر، با تصمیم هیئت وزیران بانک مرکزی موظف شد مبلغ 4 هزارمیلیارد ریال تسهیلات بانکی به منظور تهیه و تدارک نهاده های کشاورزی با نرخ مصوب شورای پول و ..
لاریجانی: می‌دانیم چطور داعش را سر جایش بنشانیم
رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با العالم، آخرین وضعیت پرونده هسته‌ای را تشریح کرد و با بررسی مهمترین تحولات منطقه، گفت: آینده داعش در منطقه سیاه است و آنها رو به ..
آتش سوزي در مراتع بخش آساراي کرج به ظاهر خاموش شده است
شنبه 4 مرداد 1393 خبرگزاري آريا-آتش سوزي که از ظهر جمعه در منطقه سيراچال بخش آساراي کرج در جاده چالوس آغاز شده بود، به ظاهر مهار شده است.به گزارش خبرگزاري ..
اتلاف بيش از 17 هزار جوجه يک روزه درحادثه رانندگي
شنبه 4 مرداد 1393 خبرگزاري آريا-بيش از 17 هزار قطعه جوجه يکروزه در يک سانحه رانندگي تلف شدند .به گزارش خبرگزاري آريا ،رييس اداره دامپزشکي سمنان امروزگفت : ..
حمله گرگ به روستائيان در بيجار
شنبه 4 مرداد 1393 خبرگزاري آريا-در پي حمله يک قلاده گرگ چهار نفر در شهر بيجار زخمي شدند.به گزارش خبرگزاري آريا ،يک قلاده گرگ امروز با حمله به ساکنان محله هاي ..
مرگ نوجوان 16 ساله در سدشهرچاي اروميه
شنبه 4 مرداد 1393 خبرگزاري آريا-نوجواني 16 ساله هنگام شنا در آب هاي پشت سد شهرچاي اروميه جان خود را از دست داد.به گزارش خبرگزاري آريا ،رئيس جمعيت هلال احمر ..
نگرانی پزشکان از وضعیت مربی تیم ملی والیبال/ برای حسین معدنی دعا کنید
به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين؛ حسين معدني مربي سرشناس واليبال كشورمان روزهاي گذشته را در بستر بيماري سپري كرده است. او كه به علت بيماري كيسه صفرا نتوانست تيم ملي را در ..
آمار عملکرد بند (و) ماده 80 قانون برنامه پنجم در بازار کار/۳۵۸ هزار جوینده کار بیمه شدند
معاون اشتغال وزارت کار با اشاره به اجرایی شدن بند (و) ماده 80 قانون برنامه پنجم گفت: آمار عملکرد ماده قانونی موصوف با افزایش رو به رشدی در طول سال های برنامه پنجم توسعه ..
پیک مصرف برق بیش از 1000 مگاوات افزایش یافت/تراز تبادل برق ایران با کشورهای همسایه مثبت شد
پیک مصرف برق کشور دیروز (جمعه 3 مردادماه 93) درمقایسه با روز مشابه پارسال بیش از 1000 مگاوات افزایش یافت و تراز تبادل برق ایران با کشورهای همسایه روز گذشته به مثبت 977 ..
حذف ثبت سفارش برای واردات کالا از ۱۱مرداد، اعلام اسامی ۲۴۱ صرافی دارای مجوز توسط بانک مرکزی، افزایش تعرفه مکالمات و پیامک سیم‌کارتهای اعتب
لغو پروازهای بین‌المللی رژیم صهیونیستی به علت اصابت یک موشک حماس به فرودگاه بن‌گورین، اظهارات مدیرعامل شرکت رجا مبنی بر افزایش ۲۰درصدی قیمت بلیت قطار از ..