اخبار زنده http://online110.com/ax/zende.gif

تبلیغات ویژه
خبر تصویری
موردی یافت نشد
خبرنامه
تهران 24 اسفند ماه 1392 (مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد) - میزگردی بین المللی و فنی با شرکت متخصصان خارجی و ایرانی در تهران از تاریخ 25 تا 27 اسفند ماه 1392 به منظور یافتن راه حلی برای خشک شدن تالاب های ایران با تاکید بر دریاچه های ارومیه و هامون برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آنلاین110

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هدف های اصلی این میزگرد که به شکل مشترک به وسیله سازمان حفاظت محیط زیست و برنامه توسعه ملل متحد برگزار می شود عبارت است از: مروری بر عوامل ایجاد خشکی دو تالاب ویژه و اقداماتی که تا به حال در واکنش به آن صورت گرفته، به اشتراک گذاشتن تجربیات و بهترین شِیوه های اقدام بین المللی برای بازگرداندن تالاب های خشک شده و توصیه مجموعه گام هایی به دولت - به حساب آوردن سیاست های شناخته شده، محدودیت های لجستیکی، نهادینه ای و بودجه ای - که می توانند برای اجرای سریع یه کار گرفته شوند.

دفتر کشوری برنامه توسعه ملل متحد در ایران به درخواست دولت جمهوری اسلامی ایران از متخصصان برجسته بین المللی و ایرانی دعوت به عمل آورده تجربیات و راه حل های خود را به اشتراک گذارند و کمک کنند مجموعه توصیه هایی عملی و ویژه برای این دو تالاب در ایران تنظیم گردد. این امر می تواند به عنوان پایه ای برای پاسخ در برابر موضوعی فراتر ِیعنی حفاظت از سایر تالاب های موجود کشور به کار رود.

۴۷۴۷

منبع : خبرآنلاين

مشاهده ادامه خبر ...
دیده شوید

نظرات
نظری ثبت نشده است!

اخبار زنده http://online110.com/ax/zende.gif

اخبارچندلحظه پیش
عراق،آزادی بخشهایی از الانبار
به گزارش واحد مرکزی خبر، به نقل از خبرگزاری السومریه نیوز از بغداد ،سرتیپ سعد معن سخنگوی وزارت دفاع عراق،  در کنفرانس مطبوعاتی با اعلام این خبر افزود :نیروهای ..
دومین رزمایش بزرگ بسیجیان در فارس
به گزارش واحد مرکزی خبر، در نخستین مرحله این رزمایش نیروهای بسیجی در منطقه عمومی شهرستان خنج توان و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند. فرمانده ارشد سپاه فجر فارس گفت: ..
تجهیز صهیونیستها به ۳۰۰بمب هوشمند
به گزارش واحد مرکزی خبر، به نقل از پایگاه  اینترنتی خبرگزاری سمای فلسطین ، روزنامه هاآرتص چاپ فلسطین اشغالی، نوشت نیروی هوایی اسرائیل تصمیم گرفته  است 300 بمب ..
فردا،گشایش۲نمایشگاه بین المللی
به گزارش واحد مرکزی خبر، نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران، فردا با مشارکت حدود 800 شرکت داخلی و خارجی وبا حضور مقامات دولتی و بخش خصوصی ..
تولید اوپک با همان سقف قبلی
بیژن زنگنه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر در وین افزود: همینطور مطلب مهمی که باز هم اوپک بر آن تأکید کرد آن بود که ما به مشورت‌های بیشتر با یکدیگر نیاز ..
نمازجمعه تهران از این هفته در مصلی
حجت الاسلام والمسلمین یدالله شیرمردی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر درباره اقامه نمازجمعه تهران در مصلی تهران با بیان اینکه همه امکانات لازم برای برگزاری ..
پیشنهاد ایران در دستورکار نشست کومسک
به گزارش واحد مرکزی خبر از استانبول، سی امین نشست کمیته همکاریهای اقتصادی و بازرگانی سازمان همکاریهای اسلامی «کومسک» که از دو روز گذشته آغاز به کار کرد، صبح ..
جهان باید با دید مثبت به تعامل با ایران بنگرد
به گزارش واحد مرکزی خبر از رم، خانم « لائورا بولدرینی» در دیدار با خانم معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست که به رم سفر کرده است، ..
افزایش۱۰۰% ورود گردشگران خارجی
به گزارش واحد مرکزی خبر، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در مراسم  ساخت هتل 5 ستاره اصفهان ویژه گردشگران گفت: این میزان گردشگر نسبت به مدت ..
رئيس جمهور اوکراين: خارجي ها را براي اداره کشور جذب مي کنيم
..