اخبار زنده http://online110.com/ax/zende.gif

تبلیغات ویژه
خبر تصویری
موردی یافت نشد
خبرنامه
تهران 24 اسفند ماه 1392 (مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد) - میزگردی بین المللی و فنی با شرکت متخصصان خارجی و ایرانی در تهران از تاریخ 25 تا 27 اسفند ماه 1392 به منظور یافتن راه حلی برای خشک شدن تالاب های ایران با تاکید بر دریاچه های ارومیه و هامون برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آنلاین110

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هدف های اصلی این میزگرد که به شکل مشترک به وسیله سازمان حفاظت محیط زیست و برنامه توسعه ملل متحد برگزار می شود عبارت است از: مروری بر عوامل ایجاد خشکی دو تالاب ویژه و اقداماتی که تا به حال در واکنش به آن صورت گرفته، به اشتراک گذاشتن تجربیات و بهترین شِیوه های اقدام بین المللی برای بازگرداندن تالاب های خشک شده و توصیه مجموعه گام هایی به دولت - به حساب آوردن سیاست های شناخته شده، محدودیت های لجستیکی، نهادینه ای و بودجه ای - که می توانند برای اجرای سریع یه کار گرفته شوند.

دفتر کشوری برنامه توسعه ملل متحد در ایران به درخواست دولت جمهوری اسلامی ایران از متخصصان برجسته بین المللی و ایرانی دعوت به عمل آورده تجربیات و راه حل های خود را به اشتراک گذارند و کمک کنند مجموعه توصیه هایی عملی و ویژه برای این دو تالاب در ایران تنظیم گردد. این امر می تواند به عنوان پایه ای برای پاسخ در برابر موضوعی فراتر ِیعنی حفاظت از سایر تالاب های موجود کشور به کار رود.

۴۷۴۷

منبع : خبرآنلاين

مشاهده ادامه خبر ...
دیده شوید

نظرات
نظری ثبت نشده است!

اخبار زنده http://online110.com/ax/zende.gif

اخبارچندلحظه پیش
امنیت حقوقی و قضایی موجب مصونیت مردم از تعرض است
به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت «الهام امین زاده» با بیان اینکه معاونت حقوقی به عنوان بخش حقوقی دولت برای تنظیم نظام حقوقی، فعالیت بی ..
نماینده مجلس: مسوولیت برای افراد با بصیرت غرور نمی آورد
به گزارش ایرنا، «محمداسماعیل کوثری» چهارشنبه شب در آیین ششمین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار داشت: برخی رزمندگان اسلام، ..
دیدار معاون وزیر امور خارجه و نماینده ویژه پوتین در تهران
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، این ملاقات در چارچوب رایزنی های دائمی دو طرف در مورد مسایل غرب آسیا و شمال آفریقا صورت گرفت. دوطرف در این گفت وگو بر لزوم حل و ..
رییس جمهوری: امکان توافق نهایی با گروه 1+ 5 در زمان باقیمانده وجود دارد
به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا،حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی » این موضوع را چهارشنبه شب در پایان نهمین سفر داخلی خود در استان زنجان به خبرنگاران ..
هاآرتص: تل آویو از تحریم های احتمالی اروپا نگران است
به گزارش ایرنا، روزمه صهیونیستی هاآرتص نوشت: اتحادیه اروپا در تلاش است تا اقدامات اسرائیل را در سرزمین های فلسطینی متوقف کند، زیرا بروکسل شهرکسازی ..
معاون وزیر کار: به دنبال حذف مشاغل سخت و زیان آور هستیم
به گزارش خبرنگار ایرنا، سید حسن هفده تن، عصرچهارشنبه در حاشیه اجلاس سه جانبه روابط کار در شیراز، در گفت و گو با خبرنگاران افزود: کارهای سخت و زیان آور منجر ..
تاکید وزیر ارشاد بر تقویت روابط ایران با کویت
به گزارش ایرنا، «علی جنتی» دراین دیدار با اشاره به همکاری های گسترده بین دوکشور در زمینه های مختلف از سفر اخیر امیرکویت به تهران به عنوان یک گام مهم در ..
آیت الله نوری همدانی :هیچ حکومت فاسدی مقابل اسلام و انقلاب دوام نمی آورد
به گزارش ایرنا، آیت الله نوری همدانی شامگاه چهارشنبه در حسینیه اعظم شهرستان گراش از مردم ولایتمدار این منطقه به نیکی یاد کرد و افزود: مهمترین مساله زندگی ..
دو سرباز صهیونیست در درگیری سینای مصر زخمی شدند
به گزارش ایرنا، رادیو رژیم صهیونیستی اعلام کرد که افراد مسلح ناشناس روز چهارشنبه از صحرای سینا در مصر به روی نظامیان اسرائیلی آتش گشودند و پیتر لرنر ..
اسماعیلی: ارزش واقعی کار کارشناسان رسمی تحقق بخشی به عدالت است
به گزارش خبرنگار قضایی ایرنا،«غلامحسین اسماعیلی »شامگاه چهارشنبه در آیین قدر دانی از کارشناسان رسمی استان تهران که در سالن اجلاس سران برگزار شد، ..